Staff

Staff commander

Simon Dubbelaar

Director of Music

J.C. (Hans) Dubbelaar

Rank and Insignias 
Verification officer

Arthur v.d. Linden

Flag Guard commander

Henk Koet

Logistics

Frans de Vries

Participants

Name

Instrument

Residence

Batelaan, Femmy

Alt Saxophone

Leiden (ZH)

Burgers, Marga

Trumpet

Kudelstaart (NH)

Claus, Luc Drummajor

Sint Jan In Eremo (B)

Dijk, Nanda van

Trumpet

Hoofddorp (NH)

Dijk, Leendert van

Trumpet

Hoofddorp (NH)

Dubbelaar, Hans

Director of Music

Zoeterwoude (ZH)

Dubbelaar, Marry

Baritone

Zoeterwoude (ZH)

Dubbelaar, Maxime

Alt Saxophone

Leiden (ZH)

Dubbelaar, Simon

Management / Drummajor

Leiden (ZH)

Eck, Bert van

Marching Snaredrum

Leiderdorp (ZH)

Eland, Kees

Trombone

Katwijk (ZH)

Flippo, Margreet

Trumpet

Zoeterwoude (ZH)

Giebels, Rob

Cymbals

Haarlem (NH)

Giebels, Wilma

Baritone

Haarlem (NH)

Graaff, Hans de

Marching Snaredrum

Gouda (ZH)

Hof, Robert van 't

Euphonium

Den Haag ZH)

Holt, Anneke

Alt Saxophone

Delft (ZH)

Jong, Kees de Trumpet

Valkenburg (ZH)

Jordaans, Chris

Bag Pipe

Oegstgeest (ZH)

Kapaan, Carlo

Marching Snaredrum

Voorschoten (ZH)

Klaveren. Matthy van Bag Pipe

Spijkenisse (ZH)

Korte, Hans de

Bass/Tenordrumm

Gouda (ZH)

Korte, Hennie de

Trumpet

Gouda (ZH)

Kortekaas, Hans

Tenor Saxophone

Hazerswoude (ZH)

Krassenburg, Agnes

French Horn

Leiden (ZH)

Krassenburg, Willem

Bass

Leiden (ZH)

Linden, Arthur v.d.

Tenor Saxophone

Leiden (ZH)

Loomans, Kees

Bass Drum

Hazerswoude (ZH)

Lugtigheid, Ron

Marching Snaredrum

Leiden (ZH)

Martin, Tim

Bag Pipe

Vlaardingen (ZH)

Matze, Jan

Lyra

Alphen a/d Rijn (ZH)

McWilliam, Edward

Trombone

Leiderdorp (ZH)

Norder, Dirk

Cymbals

Den Haag (ZH)

Riel, Hans van Trumpet

Berkel-Rodenrijs (ZH)

Roozenbeek, Linda Flute

Nieuw Vennep (NH)

Schüller, Koos

Trumpet

Waddinxveen (ZH)

Sonnenberg, Heiny Trumpet

Cuijk (NB)

Sterenberg, Aart

Marching Snaredrum

Leiderdorp (ZH)

Theussen, Perry

Trombone

Moordrecht (ZH)

Timmerman, Roger

Cornet

Hoofddorp (NH)

Veld, Steef van het

Webmaster

Leiden (ZH)

Veldkamp, Adri Trumpet

Groningen (GR)

Vinkesteijn, Elly Saxophone

Leiden (ZH)

Vries, Frans de

PR

Leiderdorp (ZH)

Zwaan, Angelique

Flute

Leiderdorp (ZH)

Zwaan, Henk

Marching Snaredrum

Leiderdorp (ZH)

Flag Guards

Plas, Jan van der

Lekkerkerk (ZH)

Os, Wim van

Maartensdijk (ZH)

Burgers, Wim

Kudelstaart (NH)

Koet, Henk

Leiderdorp (ZH)

Frans, Walter

Ter Aar (ZH)

Haven, Mat van der

Leiderdorp (ZH)

Laaf, Jan de

Leiden (ZH)

Lugtigheid, Yvonne

Leiden (ZH)

Kalkman, Willy

Gouda (ZH)

Honorary member
.
Op 4 december 2008 is "Cas van der Linden" benoemd tot erelid van de
"Band of Liberation"
Cas heeft jarenlang geheel belangeloos en met plezier de bardiensten tijdens de
repetities voor zijn rekening genomen.
.

   Last Post Section  

Nico Knoester Flag Guards 22-08-2017
Jan Tebrugge Trombone 18-01-2016
Robert Vinkesteijn Marching Snaredrum 12-01-2016

Fred Pet

Cymbals

12-01-2013

Bart Viele

Commander Color Guard

20-12-2009

Kjeld den Braven

Trombone

01-03-2006

Willem de Bruin

Bas

25-12-2002